Nasza kadra

Ewa Jakubowska

Nazywam się Ewa Jakubowska i jestem kierownikiem świetlicy. Prowadzę też naukę jęz. angielskiego. Jestem absolwentką Koledżu Chrześcijańskiego w Wielkiej Brytanii , posiadam certyfikat Camridge Proficiency Exam. Ukończyłam anglistykę na WSU w Kielcach oraz podyplomowe studia w zakresie pracy z dzieckiem i rodziną. Przychodzące do świetlicy dzieci są dla mnie bardzo ważne. Bardzo je szanuje i poświęcam im bardzo dużo mojego wolnego czasu. Mam nadzieję że wyrosną na wspaniałych ludzi, mających mocne zasady moralne i dużą życiową wiedzę.

Krzysztof Jakubowski

Nazywam się Krzysztof Jakubowski. Pełnię w świetlicy funkcję wychowawcy-wolontariusza. Jestem absolwentem WSP w Kielcach wydziału pedagogicznego, oraz UJ w Krakowie wydziału prawa i administracji. Praca w takiej świetlicy jak ta była zawsze moim zamierzeniem i planem. Cieszę się, że dzieci i młodzież mają miejsce, gdzie są traktowani podmiotowo, gdzie każdy okazuje im życzliwość i szacunek. Cieszę się że stworzyliśmy „Beczkę”.

 

Marcin Lal

Nazywam się Marcin Lal, jestem wychowawcą. Jestem absolwentem Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach, kierunek filologia polska, oraz Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego w Kielcach, o kierunku informacji naukowej i bibliotekoznawstwa Moją pasją jest czytelnictwo, uwielbiam książki i wszystko co jest z nimi związane. Bardzo chciałbym zaszczepić tę pasję w moich podopiecznych.

Tania Utkina

Jestem Tania Utkina i pracuję w świetlicy jako wychowawca. Prowadzę również zajęcia w ramach „Szkoły mądrości”, co oznacza, iż bardzo zależy mi na tym, aby przychodzące do świetlicy dzieci wyniosły z niej nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim życiową mądrość i umiejętność odróżniania zła od dobra.